Nachádzate sa tu: Úvod > Žilina – moje mesto

Žilina – moje mesto

Aj v tomto školskom roku sa už po osemnásty krát uskutočnila súťaž pre žiakov materských, základných škôl a 8-ročných gymnázií pod názvom „Žilina – moje mesto“. Súťaž je jedným zo sprievodných podujatí Staromestských slávností, ktoré organizuje Centrum voľného času Žilina v spolupráci s Mestom Žilina a Odborom školstva a mládeže Mestského úradu v Žiline.
Do súťaže sa zapojili aj žiaci našej školy z množstvom výtvarných a literárnych prác. Taktiež sa zúčastnili aj vedomostnej súťaže „Poznaj svoje mesto”. Žiačka 6.A triedy Michaela Illeová za svoje výtvarné stvárnenie fontány na Mariánskom námestí získala v 3. ktg. krásne druhé miesto, ku ktorému jej všetci gratulujeme. Svoje ocenenie si Michaela prevzala na mestskej radnici dňa 30.5.2013.
Z množstva krásnych výtvarných prác bola v priestoroch Mestského úradu nainštalovaná výstava, ktorá je prístupná pre verejnosť až do 16. júna 2013.

Diplom na stiahnutie

Viac súťaží si môžete pozrieť na tejto stránke